Wydarzenia cykliczne

nagroda

Kieleckie Centrum Kultury otrzymało dnia 4.02.2013 nagrodę "NAGRODA MIASTA KIELCE za 2012 r."

Nagrodę wręczył Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski i Przewodniczący Rady Miasta Kielce Tomasz Bogucki.

Jesteśmy z tej nagrody bardzo dumni!

Uwaga

PostHeaderIcon Imprezy zewnętrzne

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.
Kieleckie Centrum Kultury nie ponosi odpowiedzialności za wykonanie imprezy, sprzedaż biletów (poza pulą przekazaną do kolportażu), reklamę i publikację informacji.

PostHeaderIcon LXI Giełda Minerałów

gielda

 

PostHeaderIcon MAŁY KSIĄŻĘ

plakat piasek Teatr Piasku Tetiany Galitsyny. Spektakl "Mały Książę" - opowiedziany piaskiem, wodą i światłem.

"MAŁY KSIĄŻĘ" - SPEKTAKL OPOWIEDZIANY PIASKIEM, WODĄ I ŚWIATŁEM W WYKONANIU GWIAZDY PROGRAMU "MAM TALENT" - TETIANY GALITSYNY JUŻ NIEBAWEM W POLSCE!

27.11.2017 18:30 Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

"Mały książę" to wyjątkowa opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

Agencja koncertowa “PanKoncert" i “Galitsyna Art Group" przedstawiają!

Zwyciężczyni programu "Mam Talent" Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie VLODYRem i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko - historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego, tworzoną na oczach widzów piaskiem, połączoną ze animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw.speed painting). Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca odbiorców na magiczną planetę Małego Księcia.

Więcej…

 

PostHeaderIcon BYĆ JAK ELIZABETH TAYLOR

26.11.2017r. godz. 19.00 KCK
 
elizabeth W przedstawieniu występują:

Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Sambor Czarnota oraz Martyna Kliszewska.

Sztuka "Być jak Elizabeth Taylor" opowiada o burzliwych dziejach związku aktorki z Richardem Burtonem. Para, na oczach całego świata nieustannie rozstawała się i wracała do siebie. Sam spektakl oparty na ich losach został poprowadzony dwutorowo, a akcja rozgrywała się w dwóch planach czasowych: w 1976 r. oraz dziesięć lat wcześniej. Losy aktorki to materiał na sztukę teatralną. Zwykła dziewczyna z sąsiedztwa doskonale umiejąca wykorzystać swoje atuty, by szybko przeistoczyć się w gwiazdę i wreszcie udowodnić, że ma naprawdę wielki talent. …Podziwiana, kochana, wielbiona. Przebierająca w mężczyznach. Piękna i niedostępna. Zdobywczyni dwóch Oskarów. Mogłoby się wydawać, że taka kobieta jak ona osiągnęła już wszystko. Jednak pod tą pianką słodyczy krył się gorzko-kwaśny koktajl bolesnych wspomnień, uzależnień i toksycznych miłości, który musiała pić w samotności.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Królowa Śniegu

krolowa sniegu Jak co roku PROM ART przygotowuje dla najmłodszych widzów widowisko z okazji tradycyjnego "MIKOŁAJA". W tym roku pragniemy zaprezentować klasyczną baśń Hansa  Christiana Andersena pt."KRÓLOWA ŚNIEGU" w adaptacji słynnego warszawskiego teatru "SYRENA", z kilkunastoosobową obsadą aktorską i bajeczną scenografią. Dla młodych widzów, jak co roku, "MIKOŁAJ" przygotuje również słodkie upominki.

"KRÓLOWA ŚNIEGU", którą zaprezentujemy 2 grudnia w Kielcach, to muzyczna baśń ilustrowana muzyką Piotra Hertla i piosenkami Agnieszki Osieckiej. Spektakl, wykorzystując nowoczesną technikę, przenosi małego widza w baśniowy świat pełen tajemnic i magii. Działając na wyobraźnię dziecka, przekonująco opowiada o sile przyjaźni, miłości i zwycięstwie Dobra nad Złem. W 2001 r. przedstawienie otrzymało Atest przyznawany przez Kapitułę ASSITEJ na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „Korczak”. Na spektakl zapraszamy dzieci od lat 5.

Widowisko: 2.grudnia 2017 duża scena Kieleckiego Centrum Kultury Czas trwania: 90 minut z przerwą.

Ceny biletów ( wraz z upominkiem) 85zł I miejsca ( parter, amfiteatr). 65 zł ( loże), 55 zł (balkon rzędy I-IV) 45 zł ( balkon rzędy V-VIII).

godziny spektakli: 14:00 i 17:00. Dla Naszych stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.

 

PostHeaderIcon BOEING, BOEING

sce17 04 boeling ck ulotkaa5 w03 p 1 sce17 04 boeling ck ulotkaa5 w03 p 2

 

PostHeaderIcon PAN MALEŃCZUK SOLO…

malenczuk 9.12.2017r. godz. 18.00 KCK Kielce

TO spektakl ,który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni : Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

Nie zabraknie utworów z nowej płyty z repertuarem Wojciecha Młynarskiego.

 

Bilety w cenach: 60zł, 70zł i 80zł do nabycia w kasach: KCK (41/343-81-42), ORBIS(41/368-05-62), OMNII, Agencji POP-ART tel.41/34-07-291, 604-496-001, 784-064-001, 607-217-617