ScrollToTop

BOOGIE STREET

18
Luty, 2018

 

Scena Kameralna KCK

Zapraszamy na koncert:

“BOOGIE STREET”
RENATA PRZEMYK W REPERTUARZE LEONARDA COHENA

18 lutego 2018, godz. 18:00

Mała Scena Kieleckiego Centrum Kultury

Zaczęło się od spektaklu „Boogie Street” z udziałem Renaty Przemyk, który miał premierę we wrześniu 2016 roku w Teatrze Starym w Lublinie. Renata Przemyk, śpiewając piosenki Leonarda Cohena z polskimi tekstami, odkrywa ich inne oblicze….

Ci, którzy tylko trochę znają Cohena, nie skojarzyliby piosenek śpiewanych przez Renatę Przemyk z kanadyjskim bardem. Ci zaś, którzy znają je znakomicie, mogą poczuć miłe zaskoczenie nowatorskimi interpretacjami, które niewiele mają wspólnego z cohenowską melancholią i depresją. To co łączy Renatę Przemyk i Leonarda Cohena to przywiązanie wielkiej wagi do poetyckiego tekstu i melodyjnej warstwy muzycznej.

Występują:

Renata Przemyk – śpiew

Magdalena Celińska, Sylwia Lasok – śpiew (chórek)

Krzysztof Pająk – instrumenty klawiszowe

Grzegorz Palka – gitary

Sławek Puka – perkusja

Piotr Wojtanowski – gitara basowa, fretless

Bilety w cenie: 80 zł

Informacje i rezerwacje:

Impresariat 41 344 90 54

Kasa 41 34 38 142

SZANOWNI PAŃSTWO!

INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE BILETY NA PLANOWANY W DNIU 18 LUTEGO (NIEDZIELA) KONCERT RENATY PRZEMYK ZOSTAŁY WYPRZEDANE I W ZWIĄZKU Z TYM ZAKOŃCZYLIŚMY SPRZEDAŻ ONLINE NA TO WYDARZENIE.

INFORMACJE O ZWROTACH BILETÓW I EWENTUALNYM ZAKUPIE DOSTAWEK – TYLKO W KASIE KIELECKIEGO CENTRUM KULTURY; TEL. 41 343 81 42.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.