ScrollToTop

Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF Fashion

02
Czerwiec, 2018

 

Cykliczne

PÓŁFINAŁ – BAZA ZBOŻOWA

1 czerwca 2018 (piątek)

Początek – godz. 18:00

Pokaz mody zakwalifikowanych do półfinału 122 kolekcji.

Wstęp Wolny

 

FINAŁ

2 czerwca 2018 (sobota)

Gala Finałowa – początek o godz. 20:00

Pokaz zakwalifikowanych do finału kolekcji, wręczenie nagród i wyróżnień – w tym nagrody Publiczności.

Pokaz specjalny nawiązujący do tematu przewodniego tej edycji OFF FASHION czyli „Piękna i Bestia”

Prowadzenie GALI: Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak

 

„Bo piękno na to jest, by zachwycało” – pisał Cyprian Kamil Norwid. A po co są Bestie? By niszczyć i dławić to co piękne czy by pięknu ulegać? A może – by razem stanowiły rodzaj równowagi, bez której nie da się żyć?

Jak sądzicie? Czy skoro jest Piękna, to musi pojawić się też i Bestia?

Tak właśnie brzmi temat tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION: „PIĘKNA I BESTIA”.

Schemat wydaje się prosty, przed nami od razu pojawiają się Bella i Bestia, Quasimodo i Esmeralda, piękne dziewczyny i przerażające wampiry. Ale Wy, Kochani Projektanci, potraficie jak nikt łamać schematy, schodzić z utartych ścieżek, wskazywać nowe ciągi skojarzeń.

Czy Piękno zawsze ubiera się w cudowną, zwiewną sukienkę? Czy Bestię ubrać można w przepyszny garnitur z najlepszych tkanin? I jak w ogóle pokazać to, co zachwyca i to, co przeraża? Skoro ideały i wzorce urody zmieniają się z czasem – to czy jest w Pięknie coś ponadczasowego? I czy każdą Bestię może odmienić prawdziwy pocałunek? Pytań jest tak wiele… Wierzymy, że Wasze odpowiedzi wprawią nas w najwyższy zachwyt, że spróbujecie sięgnąć do samej tajemnicy piękna. Czy stanowi go linia sukienki, detal przy pantofelku czy biały welon? Wiemy, że macie też odwagę, by zajrzeć w głębiny nocy i w swoich projektach naszkicować kontury tego, co może być złe… Niech Wasza Piękna pokaże nam świat pełen niebiańskich zachwytów, niech Wasza Bestia pokaże nam obraz przerażających otchłani. A może nie ma PIĘKNEJ i nie ma BESTII?

Jest tylko człowiek. Wszak w każdym z nas drzemie Mr Hyde.

Na zgłoszenia czekamy do 14 maja 2018 r. do północy.

offfashion.eu

https://www.facebook.com/offfashion.eu/

 

Do grona naszych sponsorów dołączyła marka Deni Cler Milano. Jesteśmy zaszczyceni! Dziękujemy za to wyróżnienie.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.