ScrollToTop

18 marca 2018 r. w Kieleckim Centrum Kultury MROZU zaśpiewa utwory z najnowszej płyty „Zew”.

Bilety do nabycia online: Bilety24.pl, Kup Bilecik.pl kasy: Polskie Biuro Podróży Kielce ul. Sienkiewicza 26 , Kieleckie Centrum Kultury , rezerwacje www.promart-kielce.pl

Muzyka popularnego MROZA to mieszanka popu, nowych brzmień, R&B i soulu. Jego największe przeboje to „Miliony monet”, „1000 metrów nad ziemią”, „Jak nie my, to kto”,
„Szerokie Wody”.

Jego debiutancki album zatytułowany „Miliony monet” ukazał się w 2009 r., a już w 2010 r. MROZU otrzymał nominację do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii „Najlepszy polski wykonawca”. Wokalista był także nominowany do nagród: Eska Music Awards, VIVA Comet Awards, Superjedynki oraz Złote Dzioby. 11 marca 2014 r., nakładem Warner Music Poland, ukazał się trzeci album studyjny piosenkarza „Rollercoaster”. Na koncercie w Kielcach, oprócz hitów z najnowszego albumu „ZEW” (między innymi „Szerokie Wody”, „Mgła”, „Nieśmiertelni), nie zabraknie również jego wcześniejszych największych przebojów.

Jako suport przed MROZEM wystąpi rewelacyjny duet „SMOOTH GENTLEMEN” w składzie: Bartek Szopiński piano, hammond, voc i Maciej Sobczak gitary, voc.

SMOOTH GENTLEMEN

Bartek Szopiński to wirtuoz bluesowego i rockandrollowego grania na fortepianie i organach Hammonda. Jest też kompozytorem, dziesięciokrotnym laureatem nagrody „Piano Player of the Year” w plebiscycie „Blues TOP”. Karierę zawodową rozpoczął w wieku 14 lat, jako członek popularnego wtedy zespołu L.O.27. Następnie, jako lider Boogie Boys, odniósł sukces w USA, Kanadzie i Europie Zachodniej. Ten znakomity muzyk został zaproszony do grania na żywo z Philem Guyem (brusser Buddy’ego Guy’a), Johnnym Rawlsem, Kate Moss, Karą Grainger, Larrym McCrayem, Mississippi Gospel Choir, Rodem Piazza, Ronem Thompsonem, wziął też udział w wielu prestiżowych festiwalach muzycznych w USA, Kanadzie, Japonii i Europie, m.in.: International Blues Challenge (Memphis, TN), Blues from the Top Colorado, Montreal Jazz Festival, Hamamatsu World Music Festival, Baden-Baden Boogie Nights.

Maciej Sobczak to polski blues-rockowy gitarzysta i wokalista oraz autor tekstów. Współzałożyciel i lider zespołów bluesowych Hot Water i Boogie Chilli. Współpracował z grupą pop-rockową Wojciecha Waglewskiego, Małgorzatą Ostrowską i Lombardem. W 2002 roku w warszawskim Klubie 99 zagrał koncert z amerykańskim aktorem i gitarzystą Stevenem Seagalem. Jego kompozycje, gra na gitarze i wokal można usłyszeć na czterech płytach Hot Water, dwóch płytach Boogie Chilli i albumie „Tribute to Eric Clapton”.

 

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.