Wystawa
Lidia Popiel – wyjątkowa i rozpoznawalna modelka, która od wielu lat stoi po drugiej stronie aparatu. Fotografka gwiazd, walcząca o pozycję kobiet we współczesnym świecie. Lidia Popiel pokazuje swoje fotografie w Galerii Sztuki Współczesnej „Winda”. Będą portrety przyrody i ludzi, zdjęcia degradacji środowiska, marnotrawstwa i przemijania tego, co naturalne. Oprowadzanie z audiodeskrypcją odbędzie się tradycyjnie w niedzielę, 7 września o godz. 12 w Galerii Sztuki Współczesnej „Winda”.
Tytuł wystawy Lidii Popiel: „O drzewach i innych takich. Zawłaszczenia. Oraz wkurza mnie, kiedy wyrzucasz jedzenie”.
Gdzie i kiedy:
Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie Lidii Popiel
Galerii Sztuki Współczesnej „Winda” Kieleckiego Centrum Kultury
niedziela, 7 września, godz. 12
Wstęp wolny