Grafika. Plakat wydarzenia Vivaldi/Osiecka. Na beżowym tle po lewej stronie duże zdjęcia dwóch kobiet. To Anna Seniuk i Anna Wandtke (grająca na skrzypcach). Pon prawej stronie mniejsze zdjęcia 4 muzyków z instrumentami. Nad nimi data: 5 maja, godz. 18. Duża Scena KCK. Bilety w cenie 65, 75 zł.

Nowatorskie opracowanie ponadczasowych Czterech Pór Roku Antonio Vivaldiego z elementami improwizacji w stylu: minimal music, trans, world oraz recytacjami sonetów Antonio Vivaldiego i Agnieszki Osieckiej o porach roku, a także wplecionym folklorem góralskim w warstwę muzyczną Vivaldiego.

Antonio Vivaldi żyjący we Włoszech w latach 1678-1741 swój cykl koncertów skrzypcowych, które świetnie znamy, pisał ok.1725 roku. Jego Cztery Pory Roku, to dziś jedno z najsłynniejszych dzieł muzycznych epoki baroku, jedna z najbardziej rozpoznawalnych kompozycji na świecie. W taki właśnie sposób Vivaldi muzycznie widział, opisywał i czuł pory roku i ich kolory.

Pomysłodawcy i soliści NEV VIBES / NOWE 4 PORY ROKU – VIVALDI / OSIECKA, zapraszają słuchaczy w niezwykłą podróż w świat natury i żywiołów widzianych na nowo z elementami nowatorskich oraz otwartych improwizacji i artystycznych wizualizacji.

Anna Seniuk – recytacje
Anna Wandtke – skrzypce / solo
Piotr Kopietz – akordeon
Jacek Małachowski – akordeon
Mirosław Feldgebel – klawesyn
Sebastian Wypych – kontrabas, dyrygent

oraz
The New Vibes String Quartet

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.