ScrollToTop

ALE MUSICALE!

20
Czerwiec, 2019

 

Inne

SPEKTAKL ODWOŁANY

 

WIDOWISKO “ALE MUSICALE”

20 czerwca 2019 Amfiteatr Kadzielnia godz: 20:30

Artyści Teatru Muzycznego ROMA zaprezentują niesamowite widowisko, podczas którego usłyszymy i obejrzymy światowe przeboje musicalowe w wykonaniu wokalistów i tancerzy, z towarzyszeniem 17-osobowej orkiestry.

Zapowiada się wielkie show, trwają intensywne próby, nawet repertuar dopinany jest na gorąco do ostatniej chwili – przygotowujemy światowe przeboje z najbardziej gorących dzisiaj tytułów. 40-osobowy zespół artystyczny Teatru Muzycznego ROMA zaprezentuje Państwu utwory z takich broadwayowskich hitów jak: “Upiór w Operze”, “Koty”, “Miss Saigon”, “Grease”, “Les Miserables”, “Deszczowa Piosenka”, “Jesus Christ Superstar”, “Grease”, “Taniec Wampirów”, “Notre Dame de Paris”, “Nine”, “Producenci”, “Król Lew”, “Chicago” czy “Mamma Mia”. W tym wielki zbiorze hitów nie zabraknie również najnowszej produkcji Teatru Muzycznego ROMA — musicalu “Piloci”.

Podczas tej wyjątkowej wyprawy do musicalowego świata nie zabraknie także niespodzianek, które od lat oczarowują liczną publiczność polskich i europejskich scen.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.