ScrollToTop

ARCHIMEDES

01
Czerwiec, 2019

 

Inne

WIDOWISKO ARCHIMEDES

1 czerwca 2019 Amfiteatr Kadzielnia godz. 20:00

( wstęp do strefy zabawy od godziny 18:00)

„Archimedes” – musicalowy spektakl dla dzieci, wyreżyserowany przez autora wielu widowisk telewizyjnych i teatralnych Krzysztofa Jaślara, z muzyką Krystyny Kwiatkowskiej – autorki wielu przebojów dla najmłodszych, w tym słynnej ponadpokoleniowej piosenki “Zuzia, lalka nieduża”. Główną rolę – profesora Rozumnego, który w sposób jasny i wesoły przekazuje wiedzę na temat największych wynalazków ludzkości – zagra znakomity aktor Krzysztof Tyniec. Podczas spektaklu, w pełnych humoru dialogach i piosenkach, poznamy historię odkrycia dynamitu i konsekwencje tego faktu, dowiemy się, o co właściwie chodzi ze słynnym jabłkiem Newtona, z gotującą się wodą i skaczącą pokrywką oraz co wspólnego ma parowóz ze Szkocją. Naukowe treści zawarte w piosenkach poniesie pełna ekspresji muzyka w musicalowych aranżacjach. Producentem spektaklu jest Fundacja im. Ireny Kwiatkowskiej.

Już od godz. 18:00 partnerzy projektu “Kielce – Raj dla Dzieci” zapraszają do specjalnie przygotowanej strefy zabawy, w której na widzów czekać będą dodatkowe atrakcje i niespodzianki.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.