ScrollToTop

Berek, czyli upiór w moherze

9 grudnia 2018

godz. 16.00i 19:00

Kieleckie Centrum Kultury, Kielce Pl. Moniuszki 2 B

Typowy polski blok. Typowe malutkie mieszkania. W jednym – typowy “moherowy beret”. W drugim – typowy gej.

Anna jest na emeryturze. Jej życie koncentruje się wokół telewizji, toruńskiego radia, religii oczywiście, i córki, która wyprowadziła się z domu i praktycznie zerwała z nią kontakty.

Paweł rozpaczliwie szuka miłości. Akceptuje swoją orientację, ale nie potrafi odnaleźć swojej drugiej połowy i nawiązać żadnej trwałej relacji emocjonalnej. Jego gorączkowe poszukiwania “Księcia z Bajki” sprowadzają się do serii przygodnych kontaktów seksualnych.

Oboje są samotni i nieszczęśliwi. Oboje się nienawidzą. I to jak! Anna obwinia Pawła za całe zło i zepsucie, on widzi w niej uosobienie hipokryzji i religijnego fanatyzmu. Oboje zatruwają sobie nawzajem życie ze wszystkich sił, prześcigając się w wymyślaniu coraz bardziej dokuczliwych złośliwości. Nakręcająca się spirala nienawiści musi doprowadzić wreszcie do nieoczekiwanego zwrotu akcji.

CZAS TRWANIA (z przerwą): 2 godz.

OSOBY:

  • Anna – Ewa Kasprzyk
  • Paweł – Paweł Małaszyński
  • Małgorzata – Ilona Chojnowska/ Magdalena Lamparska/ Marta Żmuda Trzebiatowska
  • Wojtek – Marcin Kwaśny/ Sebastian Cybulski/ Marcin Piętowski

Bilety do nabycia: kasa KCK – tel. 41/ 34 38 142; ORBIS – 41/ 368 05 62; sprzedaż internetowa Kupbilecik.pl Info. tel. 505 556 487

Cena; od 65,- zł do 120,- zł

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.