ScrollToTop

Bożyszcze Kobiet

6.04.2019r.,
godz. 18.00,
Duża Scena KCK

            Marzyliście kiedyś o czymś szalonym? Barney – bohater spektaklu „Bożyszcze kobiet” z Teatru Capitol miał właśnie takie marzenie. Wiódł poczciwe, spokojne, szczęśliwe życie u boku kobiety, która nie dość, że była jego żoną, to na dodatek również przyjaciółką. Miał mądre, pracowite dzieci, a nawet własny biznes, który przynosił sensowne pieniądze. Życie Barney’a było tak poukładane, że dokładnie wiedział, co go czeka następnego dnia. Brakowało mu w życiu odrobiny szaleństwa, więc postanowił… zdradzić żonę!

 

           Fenomenalny Piotr Gąsowski w wielu momentach doprowadzi Państwa do śmiechu. Jego głos, ruchy, tańce nie mają sobie równych. Kobiece kreacje Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska- wszystkie tak różne i tak wyjątkowe zarazem. Helen przykuwała wzrok swoją ponętnością, Bobby skradła moje serce lekkością i radością. Z kolei Jenny była przekochaną, czułą przyjaciółką, która brakiem pewności siebie, powodowała kolejne zabawne sytuacje.

           Pierwszą kandydatką na kochankę zostaje seksowna Helen, w którą wcieliła się brawurowa i piękna Anna Dereszowska. Kobieta próbuje oczarować Barney’a, nie pozostaje nawet na jednej próbie. Para ląduje nawet razem na rozkładanej wersalce  … Rozochocony Barney aranżuje kolejne spotkanie, tym razem z szaloną i gadatliwą Bobby. Artystka, grana przez roześmianą Annę Modrzejewską, opowiada mu o przygodach swojego życia, a nawet przeprowadza prywatny pokaz swoich talentów. Trzecią kobietą, z którą spotyka się Barney jest najlepsza przyjaciółka jego żony. Nieszczęśliwa i dotknięta depresją Jenny nie do końca jest pewna swojego wyboru i próbuje zagadać Barney’a na śmierć. Hanna Śleszyńska idealnie pasowała do tej roli!

Finał spektaklu ukazuje jedną mądrość, którą warto zapamiętać – szczęście jest bliżej niż nam się to wydaje. Czasem wystarczy tylko przestać szukać go na oślep, usiąść na chwilę i zrozumieć jego sens.

Bilety w cenach: 80, 90 i 100 zł do nabycia w kasach WDK, ORBIS, OMNIA, Agencji POP ART  tel. 604 496 001, 607 217 617  oraz na KupBilecik.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.