ScrollToTop

Festiwal Scyzoryki 2020

19
Wrzesień, 2020
Godz. 16:30

 

Zewnętrzne imprezy

W sobotę 19 września spotkamy się na koncercie finałowym 12. edycji ogólnopolskiego Festiwalu Scyzoryki. Cieszymy się, że kolejny raz możemy organizować Scyzoryki przy współpracy z Miastem Kielce i Kieleckim Centrum Kultury.

Tym razem nasza scena znajdzie się na placu Moniuszki przed KCK, gdzie 10 finalistów zawalczy o Grand Prix. Wręczona zostanie też nagroda publiczności.

Na scenie wystąpią: Al Bert, Amelia Bakalarz, Bryndza, Kusz, Marcin Szczurski, Mole, Powi, Ray Book, Sachiel, Weroena, a także nasz gość specjalny: EKHTO (Laureat I miejsca Festiwalu Scyzoryki 2019).

Już teraz możecie ich posłuchać na naszym fanpejdżu.

 Jurorami w tej edycji będą m.in.: Krzysztof KASA Kasowski, Tomasz JOSEPH Bracichowicz z (Mafia), Tomasz Banaś (De Mono), Marcin Korbacz (De Mono), Augustyna Nowacka (Dyrektor KCK), Przemysław Kubera (RMF MAXXX), Stanisław Blinstrub (Radio Kielce), Łukasz Sobieraj (Fundacja Scyzoryki) i Paweł Szcześniak (Fundacja Scyzoryki).

Mamy nadzieję, że spotkamy się w szerokim gronie podczas jednego z nielicznych festiwali w tym roku i godnie pożegnamy lato.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.