ScrollToTop

Grażyna Łobaszewska – największe przeboje

11
Wrzesień, 2021
Godz. 19:00

 

Duża scena KCK

KIELECKIE CENTRUM KULTURY

ZAPRASZA

GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA – NAJWIĘKSZE PRZEBOJE

11 września – godz. 19:00

Duża Scena KCK

 

Jeśli Szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli Chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 11 września w Kieleckim Centrum Kultury, znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz „Ludzi z duszą”. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, „Czas nauczy Cię pogody”, jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w popandemicznej atmosferze.

Przekonasz się, że i „Brzydcy” potrafią pięknie kochać.” Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

 

Grażynie Łobaszewskiej towarzyszyć będzie supergrupa Ajagore w składzie:

Sławomir Kornas – bas, śpiew
Maciej Kortas – gitary
Michał Szczeblewski – perkusja

Bilety w cenie: 70 zł

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat