ScrollToTop

Kasia Lisowska | Letnia Scena KCK

03
Lipiec, 2021
Godz. 20:00

 

Duża scena KCK

💦💧☔🌧”Ciągle pada, asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby”, jak śpiewały Czerwone Gitary. Dlatego UWAGA❗ UWAGA‼ Dzisiejszy koncert Sceny Letniej KCK przenosimy na Dużą Scenę KCK. Reszta pozostaje bez zmian. Na scenie – Kasia Lisowska, godz. 20. Wstęp wolny.

 

Kasia Lisowska

Na stałe koncertuje z Andrzejem Piasecznym, występowała w „The Voice of Poland”, a teraz promuje swój autorski repertuar i debiutancką płytę „Linia życia”.
Lisowska jest wokalistką, kompozytorką, nauczycielką śpiewu, wykładowcą i wicekierownikiem ds. studenckich i artystycznych w Katedrze Muzyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Prowadzi własną szkołę muzyczną „Melodia”, w której kształcą się wokalnie i na instrumentach dzieci, młodzież i dorośli. Ma na swoim koncie dwie płyty: autorskie utwory dla dzieci „Moja Melodia” i debiutancką płytę „Linia Życia”, która ukazała się w kwietniu tego roku.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat