ScrollToTop

KTT: Alicja w Krainie Czarów

14
Grudzień, 2018

 

KTT Zewnętrzne imprezy

Kielecki Teatr Tańca serdecznie zaprasza na spektakl

Alicja w Krainie Czarów

14 grudnia 2018 r

 

spektakl wieczorny: godz. 18.00

duża scena KTT, Pl. Moniuszki 2B, Kielce

 

autorskie libretto: Elżbieta Pańtak

choreografia: Elżbieta Pańtak, Grzegorz Pańtak

kostiumy: Małgorzata Słoniowska

scenografia: Grzegorz Pańtak

muzyka: collage muzyki filmowej i rozrywkowej

wizualizacje: Jaśmina Parkita, Grzegorz Kaczmarczyk, Bartosz Kruk

czas trwania: 2 akty: 45 i 55 minut z przerwą

Bilety w cenie:

Spektakl wieczorny 40zł, 50zł, dzieci i młodzież do 16 r.ż. 28zł

 

Rezerwację złóż już dziś pod nr tel. 41 36 76 712 lub e-mailem r.pieczaba@ktt.pl, impresariat@ktt.pl

Zarezerwowane bilety można odbierać 2 tygodnie przed spektaklem.

Kasa czynna od 26 listopada w godzinach 14.00 – 17.00 (od poniedziałku do piątku) oraz w dniu spektaklu godzinę przed rozpoczęciem.

 

Bilety na spektakle szkolne do odbioru w kasie na 2 dni przed spektaklem.

Opłatę za bilety można również uiścić przelewem na konto: PL 44 1050 1461 1000 0023 6065 3311

W tytule przelewu należy wpisać:

……Imię i nazwisko z rezerwacji, ……..Tytuł spektaklu, …..datę, ….godzinę, ……ilość biletów w jakiej kwocie, np. (2 x 40, 1 x 50)

 

UWAGA! W spekatklu używane są światła stroboskopowe

 

Alicja w Krainie Czarów to najnowsze widowisko Kieleckiego Teatru Tańca, łączące tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XXI wieku. Nowatorskie pomysły twórców to pojawienie się m.in.: niezwykle malowniczych postaci towarzyszących Alicji, takich jak np.: Kota o kilku obliczach, śmiesznego Królika, barwnych Kwiatów, Motyli, czy też stepujących Stonóg.

Niezwykłość przedstawienia podkreślona będzie również poprzez warstwę plastyczną obrazu: ponad dwieście, przygotowanych z rozmachem, oryginalnych kostiumów oraz bajkową scenografię.

Spektakl realizowany jest w radosny i kolorowy sposób, twórcy z poczuciem humoru opowiadają historię podróży Alicji po krainie sennych wyobrażeń. Mnogość choreografii w różnych stylach tańca: poczynając od stepowania, rewię, musical oraz taniec jazzowy po taniec współczesny, pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym przenieść się do magicznego świata fantazji.

W spektaklu wystąpią zawodowi tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca.

Zapraszamy całe rodziny, jak i grupy szkolne dzieci i młodzieży, na spotkanie z tańcem i muzyką. „Alicja w Krainie Czarów” stanowić może zarówno ciekawe zwieńczenie artystycznej lekcji tańca, muzyki czy plastyki, jak i doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.