ScrollToTop

KTT: FearLess

28
Marzec, 2021
Godz. 19:00

 

KTT

28 marca 2021r., godz. 19.00

FearLess

Rezerwacja biletów 41 367 67 12
Bilety w cenie 30 zł

 

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakl solowy pt. „FearLess” w choreografii i wykonaniu Gosi Mielech – tancerki, choreografki, certyfikowanego nauczyciela GAGA oraz pedagoga tańca.

Spektakl odbędzie się 28 marca 2021 r. o godzinie 19:00 na Małej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca w ramach Polskiej Sieci Tańca, której organizatorem jest Instytut Muzyki i Tańca.

Główną inspiracją do powstania spektaklu była powieść Franka Herberta pt. „Diuna” oraz jej filmowa adaptacja w reżyserii Davida Lyncha o tym samym tytule.

Strach – pierwotna emocja, która prowokuje destrukcję, ale także umożliwia przetrwanie. Strach, jako śliski twór, który pełza pod skórą, penetruje i zatruwa krew. Poznaj nieustraszoną dziewczynę, która wchodzi na ring, aby stoczyć walkę ze swoimi demonami, próbując zrozumieć genezę strachu. Jej litania przeciw strachowi to:
Nie wolno się bać, strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło. Niech przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę. Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja.             

Frank Herbert

 

FearLess

koncepcja, choreografia, taniec – Gosia Mielech

muzyka – Anna Suda / An On Bast
projekt kostiumu – Kata Kwiatkowska, Gosia Mielech
wykonanie kostiumu – Przemek Podolak / RAG, Marzanna Gruszczyńska
reżyseria światła – Paweł Murlik
czas trwania – 40 min spektakl + 20 min rozmowa performatywna
produkcja – DanceLab, Jaggy Polski
data premiery – 18 wrzesień 2019

Spektakl w Sieci wspiera Instytut Muzyki i Tańca.

W spektaklu wykorzystywane są stroboskopowe efekty świetlne (światło pulsujące z dużą częstotliwością).

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat