ScrollToTop

KULTURA OD NOWA

18
Maj, 2020
Godz. 12:00

 

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza do skorzystania z niezwykłej oferty!

„KULTURA OD NOWA” to akcja mająca na celu wsparcie naszych działań kulturalnych i związanych z nami artystów w tym trudnym czasie pandemii.

Wierzymy, że już wkrótce spotkamy się z Wami na naszych scenach, podczas spektakli, koncertów i spotkań autorskich, wierzymy, że już niedługo będziemy wspólnie przeżywać artystyczne wzruszenia.

W oczekiwaniu na ten czas proponujemy wam niezwykły voucher – BILET OTWARTY KIELECKIEGO CENTRUM KULTURY – na ten czas, kiedy kultura znów wróci od nowa do swoich ukochanych miejsc.

Jak działa „KULTURA OD NOWA”?

Zasady są proste – za 300 zł (wartość Biletu) macie możliwość udziału w 6 wydarzeniach organizowanych na Dużej Scenie przez Kieleckie Centrum Kultury – bez względu na to, jaka jest jednostkowa cena biletów na to wydarzenie. Co więcej – są to najlepsze miejsca na widowni, na przykład w Amfiteatrze Dużej Sceny KCK. BILET KULTURALNY KCK dotyczy wydarzeń organizowanych przez KCK od 1września 2020 do 30 czerwca 2021.

Przykładowo więc za 300 zł możecie brać udział w takich wydarzeniach jak: koncert Korteza, koncert Organka, koncert zespołu „MAZOWSZE”, koncert Krystyny Prońko, koncert Grzegorza Turnaua, koncert Piotra Cugowskiego….    I wiele, wiele innych… także i tych planowanych w 2021 roku. Biorąc pod uwagę fakt, że cena biletów na te koncerty to przedział od 80 zł do 120 zł to… Wystarczy przeliczyć, żeby sprawdzić, że to jest po prostu… dobra oferta!

„KULTURA OD NOWA” to gwarancja uczestnictwa we wspaniałych wydarzeniach kulturalnych, to doskonały prezent i inwestycja w naszą kulturalną przyszłość.

Regulamin naszej akcji do poczytania i pobrania tutaj: LINK

Zapraszamy!

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.