ScrollToTop

Majka Jeżowska - koncert

05
Czerwiec, 2021
Godz. 12:00

 

Duża scena KCK

Koncert Majka Jeżowska Band
05.06.2021 godz. 12:00
Duża Scena Kieleckiego Centrum Kultury

Kto z nas nie zna takich hitów jak ,,A ja wolę moją mamę” czy ,,Wszystkie dzieci nasze są”? Zapraszamy na koncert Majki Jeżowskiej Band – najsłynniejszej artystki, śpiewającej dla dzieci. Poświętujmy razem, wszak każdy z nas jest dzieckiem.

Majka Jeżowska – wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka, autorka wielu przebojów („Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”, ”Margarita”) i widowisk muzycznych („Majkowe studio nagrań” , ”Kochaj czworonogi”), producent muzyczny. Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, wielokrotna laureatka KFPP w Opolu, zdobywczyni I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Dobrej Woli UNICEF-u i wielka przyjaciółka dzieci.

 

Informacje:
Impresariat KCK 41 344 90 54
Kasa KCK 41 343 81 42

 

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat