ScrollToTop

Teatr Po Trzecim Dzwonku: Mały Książę

22
Marzec, 2020
Godz. 12:00

 

Mała Scena KCK

Szanowni Państwo!
W trosce o zdrowie publiczne i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego informujemy, że od 12 do 22 marca br. Wszystkie wydarzenia w Kieleckim Centrum Kultury zostają odwołane.
O szczegółach dotyczących poszczególnych imprez (zwrotów pieniędzy czy zmianach terminu) będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej i profilu na Facebooku.

Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

 

Teatr Po Trzecim Dzwonku: Mały Książę
22 marca 2020, godz. 12:00, Mała Scena KCK
Bilety w cenie 10 zł.

 

Teatr Po Trzecim Dzwonku zaprasza wszystkie dzieci, te MAŁE i te już całkiem DUŻE, w podróż do świata widzianego oczami Małego Księcia.

Spektakl na podstawie książki Antoine de Saint-Exuperiego pod tym samym tytułem jest propozycją teatru na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny.

Formuła baśni, w którą autor ubrał jedno z największych dzieł filozoficznych sprawia, że „Mały Książę” dedykowany jest zarówno dzieciom jak i dorosłym, zaś zdanie włożone w usta Lisa – Filozofa : „…dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu…” jest kluczowym przesłaniem zarówno książki jak i spektaklu.

W tytułowej roli Michał Wójcik, któremu na scenie towarzyszą Marysia i Lidzia Kosztołowicz, Marta Żelazek, Kamila Domagała oraz Kinga Majka.

 

Adaptacja sceniczna tekstu: Ania Wesołowska
Reżyseria: Magdalena Jarek-Matla

 

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.