ScrollToTop

MARCIN WYROSTEK CORAZON & DANCE SHOW

02
październik, 2021
Godz. 18:00

 

Zewnętrzne imprezy

MARCIN WYROSTEK CORAZON & DANCE SHOW to połączenie muzyki na żywo w wykonaniu zespołu Marcina Wyrostka oraz pełnych dramaturgii choreografii tanecznych i popisów wokalnych.

Koncert ma charakter musicalowy.

“Wzbogacenie muzyki tańcem wydało nam się naturalnym krokiem w kierunku spotęgowania klimatu naszych występów a wieloletnia współpraca i przyjaźń z profesjonalnym tancerzami i choreografami – Anią Głogowską (Taniec z Gwiazdami), Janem Klimentem (Taniec z Gwiazdami) i Tomaszem Barańskim (You Can Dance), zaowocowała projektem łączącym miłość do muzyki w świecie instrumentalnym oraz tanecznym.”

M.Wyrostek.

ZESPÓŁ:
Marcin Wyrostek – akordeon Marcin Jajkiewicz – wokal, Daniel Popiałkiewicz – gitara, Bogusław Kaczmar – klawisz, Mateusz Adamczyk – skrzypce, Piotr Zaufal – bas, Krzysztof Nowakowski – instr. perkusyjne

TANIEC I CHOREOGRAFIA:
Anna Głogowska Tomasz Barański Jan Kliment

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat