ScrollToTop

Mikołajki w Kieleckim Centrum Kultury

08
Grudzień, 2019
Godz. 12:00

 

Mała Scena KCK

Mikołajki w Kieleckim Centrum Kultury

            Teatr Po Trzecim Dzwonku i Kieleckie Centrum Kultury zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami i dziadkami na spektakl „Zakątek Fredzi Phi Phi” na podstawie książki pod tym samym tytułem autorstwa A. A Milne (znanej głównie „Chatka Puchatka”).

            Kubuś Puchatek, to jeden z najbardziej znanych i lubianych Misiów na świecie!
A kto z Państwa wie, kim jest Fredzia Phi Phi? Jak dowiadujemy się od „ojca” Kubusia Puchatka, to nikt inny jak także Miś – jeden z wielu Kubusiowych przyjaciół rozsianych po całym świecie, dzięki którym ma On o wiele więcej zapasów miodu, bo to zawsze Misiom „dodaje otuchy”.
            Fredzia Phi Phi, Prosiaczek czy Iijaa to tylko niektórzy z mistrzowsko utkanych bohaterów, zaklętych w pluszowe zabawki i wreszcie On – Krzysztof Robin – chłopiec, który dorastając powoli żegna się ze światem swego dzieciństwa.
            Zapraszamy w niezwykłą podróż do świata dziecięcej wyobraźni, w której wszystko jest możliwe. Do zagłębienia się w świat ludzkich charakterów, tak pięknie ubranych w zwierzęce postacie. Do odkrycia być może na nowo znaczenia słowa PRZYJAŹŃ, a nade wszystko tego, że bez względu na to kim jesteśmy, po prostu jesteśmy WYJĄTKOWI.

Występują: Kamila Domagała, Wiktoria Dudziuk, Ania Kasperek, Marysia Kosztołowicz, Marta Żelazek i Michał Wójcik.
Adaptacja sceniczna i reżyseria: Magdalena Jarek-Matla

8 grudnia godz. 12:00
Mała Scena Kieleckiego Centrum Kultury

WSTĘP WOLNY.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.