ScrollToTop

„Miles, masz wiadomość” – wygraj festiwalowy karnet i zestawy płyt!

25
Wrzesień, 2019
Godz. 18:00

 

Współorganizowane przez KCK

„Miles, masz wiadomość” – wygraj festiwalowy karnet i zestawy płyt!

 

Miles nie był potulnym i wyrozumiałym gadułą, co na pewno nie sprzyjało w jego kontaktach z nieznajomymi. Co jednak, gdyby przyszło Ci zapukać do jego drzwi i zaprosić na dedykowane mu święto z muzyką improwizowaną w nagłówku? Podejmujesz wyzwanie?

Pozostając w sferze wyobraźni, spróbuj nakłonić Milesa na przyjazd na kielecki Memorial. Nie patyczkujesz się ze słowem i nie przerażają Cię interpunkcyjne pułapki? Napisz list. Cenisz szczerość i prostolinijność? Zredaguj zwięzłą zapowiedź Festiwalu. Wierzysz, że jedno zdjęcie warte jest tysiąca słów? Zrób je. Naszkicujesz coś trudniejszego niż kulawego psiaka i uśmiechnięte słońce? Wyślij nam Twą pracę dedykowaną Mistrzowi. Komponujesz? Prześlij nam nagranie. Wszystkie chwyty dozwolone!

Zgłoszenia możecie wysyłać na adres mailowy: impresariat@kck.com.pl do 25 września. Nagrodzimy trzy najciekawsze prace. Do zdobycia karnety na Festiwal, pakiety płyt Artystów biorących udział w tegorocznej edycji Festiwalu, upominki od Ery Jazzu i redakcji Jazzsoul.pl

 

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.