ScrollToTop

MILONGA SIN RUMBO

19
Maj, 2019

 

Scena Kameralna KCK

Sin Rumbo, to nowa milonga na mapie Polski, która wkracza na parkiet foyer Małej Sceny Kieleckiego Centrum Kultury!

MILONGA SIN RUMBO
12 maja (niedziela) – godz. 19:30

 

W klimatycznej sali co niedzielę zabrzmią najpiękniejsze tanga. Gospodarzem Milongi Sin Rumbo jest Maestro Paweł Cheda – tancerz, choreograf, nauczyciel tanga argentyńskiego, który uczył się u najlepszych tego świata – Jorge Torresa, Natachy Poberaj oraz Mistrza Mistrzów Gustavo Naveiry. W 2010 roku został mistrzem USA w tangu scenicznym. Absolwent prestiżowej szkoły The Juiliard School Dance Division w Nowym Jorku. Paweł Cheda jest pedagogiem w szkole Kieleckiego Teatru Tańca, gdzie wszyscy mogą rozpocząć jak również kontynuować naukę tanga pod okiem Mistrza.

Milonga Sin Rumbo, będzie odbywała się w każdą niedzielę. Zapraszamy wszystkich, zarówno początkujących, jak i tańczących od lat tangueros z całego świata.

Rozpoczynamy o 19:30 półgodzinną praktyką – to czas, podczas którego będzie można zapoznać się z podstawowymi krokami tanga argentyńskiego, jak również poćwiczyć poznane wcześniej elementy.

O 20:00 zapraszamy na parkiet wszystkich do walca powitalnego, który będzie stałym elementem naszej milongi. Zapewniamy najlepszą muzyką ze słonecznego Buenos Aires, będzie tradycyjnie, nowocześnie, nie zabraknie również polskiej tandy.

W przyszłości planujemy organizowanie koncertów artystów z Argentyny i z Polski, warsztatów tangowych, promowanie kultury argentyńskiej.

 

Wstęp z uśmiechem wolny!

Zapraszamy serdecznie!

 

Milonga Sin Rumbo
Foyer Małej Sceny Kieleckiego Centrum Kultury, Plac Moniuszki 2B

 Co niedzielę w godzinach 19:30 – 22.30

 

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.