ScrollToTop

MILONGA SIN RUMBO

26
Maj, 2019

 

Scena Kameralna KCK

ODWOŁANE Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH. PRZEPRASZAMY

 

Sin Rumbo, to nowa milonga na mapie Polski, która wkracza na parkiet foyer Małej Sceny Kieleckiego Centrum Kultury!

MILONGA SIN RUMBO
12 maja (niedziela) – godz. 19:30

 

W klimatycznej sali co niedzielę zabrzmią najpiękniejsze tanga. Gospodarzem Milongi Sin Rumbo jest Maestro Paweł Cheda – tancerz, choreograf, nauczyciel tanga argentyńskiego, który uczył się u najlepszych tego świata – Jorge Torresa, Natachy Poberaj oraz Mistrza Mistrzów Gustavo Naveiry. W 2010 roku został mistrzem USA w tangu scenicznym. Absolwent prestiżowej szkoły The Juiliard School Dance Division w Nowym Jorku. Paweł Cheda jest pedagogiem w szkole Kieleckiego Teatru Tańca, gdzie wszyscy mogą rozpocząć jak również kontynuować naukę tanga pod okiem Mistrza.

Milonga Sin Rumbo, będzie odbywała się w każdą niedzielę. Zapraszamy wszystkich, zarówno początkujących, jak i tańczących od lat tangueros z całego świata.

Rozpoczynamy o 19:30 półgodzinną praktyką – to czas, podczas którego będzie można zapoznać się z podstawowymi krokami tanga argentyńskiego, jak również poćwiczyć poznane wcześniej elementy.

O 20:00 zapraszamy na parkiet wszystkich do walca powitalnego, który będzie stałym elementem naszej milongi. Zapewniamy najlepszą muzyką ze słonecznego Buenos Aires, będzie tradycyjnie, nowocześnie, nie zabraknie również polskiej tandy.

W przyszłości planujemy organizowanie koncertów artystów z Argentyny i z Polski, warsztatów tangowych, promowanie kultury argentyńskiej.

 

Wstęp z uśmiechem wolny!

Zapraszamy serdecznie!

 

Milonga Sin Rumbo
Foyer Małej Sceny Kieleckiego Centrum Kultury, Plac Moniuszki 2B

 Co niedzielę w godzinach 19:30 – 22.30

 

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.