ScrollToTop

Multimedialny spektakl podróżniczy: KOLUMBIA

20
Luty, 2020
Godz. 19:00

 

Mała Scena KCK

Multimedialny Spektakl Podróżniczy – Kolumbia

20 lutego 2020, 19.00

Mała Scena KCK

Wstęp wolny

Stereotypów na temat Kolumbii jest mnóstwo i większość nieprawdziwych. Zapraszamy na multimedialny spektakl podróżniczy, którego pomysłodawcą jest Tomasz Słodki. W trakcie  półtoragodzinnego spotkania Tomasz pokaże filmy nagrane w Kolumbii, opowie o specyfice, kuchni, historii i najciekawszych miejscach.  W trakcie spotkania premierę będzie miała książką Project Kolumbia oraz piosenka „Serca”, której autorem jest Tomasz. Zarówno książkę jak i płytę będzie można nabyć na spotkaniu w specjalnej, promocyjnej cenie.

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) – dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje, właściciel marki Słodki Live – prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Pasjonat nowych technologii – wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje. Przez kilka lat prowadził kanał telewizyjny Słodki Live oraz Studio Pozytywnej Wibracji. Wyjechał do Kolumbii z jedną walizką i postanowił pozbyć się wszystkich rzeczy, które ma, aby rozpocząć nową przygodę w swoim życiu.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.