ScrollToTop

Spektakl: Nerwica natręctw

09
Grudzień, 2019
Godz. 19:00

 

Duża scena KCK Zewnętrzne imprezy

NERWICA NATRĘCTW
09 grudnia 2019, godz. 19:00
Duża Scena KCK

Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. „Nerwica natręctw” – sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach.

Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów, zawsze jest ciekawie. Tym bardziej, jeśli są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palialia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zapowiada się prawdziwa jazda… Będzie zabawnie!

Autor: Laurent Baffie
Reżyseria: Artur Barciś

Obsada:

  • Karolina Sawka
  • Jowita Budnik
  • /Katarzyna Ankudowicz
  • Rafał Królikowski
  • Artur Barciś/Andrzej Zieliński
  • Zdzisław Wardejn

Bilety na adria-art.pl oraz w kasie Kieleckiego Centrum Kultury

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.