ScrollToTop

Spektakl: Długi Łykend

11
Maj, 2020
Godz. 18:00

 

Długi Łykend – to klasyczna komedia, świetnie napisana, z doskonałymi dialogami i zaskakującymi zwrotami akcji. Bohaterami są dwie pary, które się kochają/nienawidzą: prawnik i psychoterapeutka oraz nieudolny scenarzysta i właścicielka sklepu.

Czwórka ta spędza weekend w domku letniskowym, zagubionym gdzieś w lasach wschodniej Polski. To, co wydarzy się podczas tych kilku dni, wywróci ich życie do góry nogami.

Co jest prawdą, a co kłamstwem? Gdzie jest granica przyjaźni? W mrocznych zakątkach dusz bohaterów Karola, Wandy, Roberta i Poli odezwą się pokłady hipokryzji i dzikiego szaleństwa.
Wyjdą na jaw ich prawdziwe namiętności i pragnienia, a podjęte decyzje niewyobrażalnie pokrzyżują losy obu par. Miłość, przyjaźń, nienawiść, zazdrość… Wszystko podane z wielkim poczuciem humoru. Jak się potoczą losy bohaterów? Jakie podejmą decyzje? Jak skończy się ta historia…?

Przekonajcie się sami już 11 maja w Kieleckim Centrum Kultury!

Obsada:                                                             
Maja Berełkowska
Katarzyna Walter
Piotr Cyrwus
Piotr Dąbrowski

Reżyseria: Piotr Dąbrowski, Julia Wacławik-Dąbrowska
Scenografia: Magdalena Wacławik
Więcej informacji:www.echodnia.eu/spektakl

Ceny biletów:

BALKON – 90zł, LOŻE – 100zł, AMFITEATR – 110zł, SALA – 120zł

KUP BILET !!! na  www.kupbilecik.pl

Organizator
Polska Press sp. z o.o.
T  +48 85 748 96 00

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.