ScrollToTop

Salon Bezsenność z Tomaszem Sekielskim (odwołany)

16
Listopad, 2020
Godz. 19:00

 

Duża scena KCK

KIELECKIE CENTRUM KULTURY
ZAPRASZA

16 LISTOPADA – 19:00

DUŻA SCENA KCK
WSTĘP WOLNY

SALON BEZSENNOŚĆ Z TOMASZEM SEKIELSKIM

Czy dziś dziennikarz może być bezstronnym obserwatorem? Czy istnieje jeszcze dziennikarstwo śledcze? Czy są tajemnice, których ujawniać nie można – a jeśli tak, to dlaczego? A także o nowych projektach i o tym, czy coś zrobiłby inaczej, będziemy rozmawiać z wyśmienitym dziennikarzem, autorem między innymi takich filmów jak „Władcy marionetek”, „Tylko nie mów nikomu” , „Zabawa w chowanego”, Tomaszem Sekielskim.

To będzie spotkanie bez tematów tabu, bez limitu pytań i na którym nic nie zostanie pozostawione bez odpowiedzi.

Zapraszamy!

TOMASZ SEKIELSKI

współtworzył i prowadził wiele popularnych programów telewizyjnych m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz my!, Czarno na białym i Po prostu. Jest też twórcą filmów dokumentalnych. Za swą pracę otrzymał najważniejsze polskie nagrody dziennikarskie i telewizyjne, w tym Telekamery, Wiktora, tytuł dziennikarza roku Grand Press i dwie nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego. Jest pierwszym Polakiem, który został umieszczony na prestiżowej liście “The Bloomberg 50. The people who define 2019”. Ma też na swoim koncie kilka książek – między innymi bestsellerową trylogię „Sejf”.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat