ScrollToTop

Salon Bezsenność z Tomaszem Nowakiem i Magdą Frączek

27
Maj, 2019

 

Scena Kameralna KCK

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY SALON BEZSENNOŚĆ:

„OJCOWIE I CÓRKI. ROZMOWY O NIEIDEALNEJ MIŁOŚCI”

 

JAK BYĆ OJCEM DLA CÓRKI I CÓRKĄ DLA OJCA? O RELACJI, KTÓRA DAJE SIŁĘ ROZMAWIAĆ BĘDĄ:

TOMASZ NOWAK OP

MAGDA FRĄCZEK

 

27 MAJA – GODZ. 18:00

MAŁA SCENA KCK

Bycie ojcem córki oraz bycie córką ojca to jedna z najważniejszych relacji w życiu. To spokojne wieczory, rozmowy pełne zaufania i dbanie o siebie nawzajem. To nierzadko również walka, szukanie wzajemnego zrozumienia oraz szczerego pojednania. Biblijne przykłady takiego ojcostwa pozwalają zajrzeć w głąb siebie i na nowo przyjrzeć się swojej miłości.

Spotkanie połączone będzie z promocją książki Tomasza Nowaka OP i Magdaleny Frączek „Ojcowie i córki. Rozmowy o nieidealnej miłości”  wydanej przez Wydawnictwo ZNAK.

 

Tomasz Nowak OP

Kaznodzieja wędrowny, wykładowca homiletyki, przeor klasztoru w Łodzi. Współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Jego największą pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Wydał kilka książek i kilka audiobooków. Prowadzi na YouTube kanał STREFA WODZA. Jak św. Dominik, chce głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby.

Magda Frączek

Wokalistka, pianistka, autorka piosenek, kompozytorka, buntowniczka. Autorka albumu „Wola życia”. Prywatnie żona wspaniałego człowieka i mama Józka. Gdzieś w połowie swojego życia spotkała o. Tomasza Nowaka i tak zaczęła się wspaniała historia ich przyjaźni. 

 

UWAGA! SPOTKANIE OTWARTE DLA WSZYSTKICH CZŁONKÓW RODZINY!

WSTĘP WOLNY

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.