ScrollToTop

Sound’n’Grace

WSPANIAŁE GŁOSY, ENERGIA I NIESAMOWITE EMOCJE !!!

Świąteczny Koncert

NAJLEPSZEGO POLSKIEGO CHÓRU !

15.12.2018r. godz. 18.00, KCK Kielce

Sound’n’Grace, zaśpiewa m.in. kolędy

i hity z filmów ,,Listy do M”

Wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tego dostarczy słuchaczowi dwunastoosobowy chór SOUND’N’GRACE wraz z zespołem, okrzyknięty przez jurorów programu „Mam Talent” najlepszym chórem w Polsce!

SOUND’N’GRACE to zespół w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Zwykły wieczór zamienią w wyjątkowe wydarzenie, które zapadnie słuchaczom w pamięci. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka. W ich repertuarze można znaleźć gospel, soul, r&b, jazz, funk, S’n’G świetnie odnajdują się na kameralnych, klimatycznych koncertach jak i na wielkich scenach. W zależności od charakteru koncertu potrafią zbudować atmosferę spokoju i wyciszenia lub zafundować Państwu niesamowicie energetyczne, muzyczną eksplozję!

W czerwcu 2015 roku premierę miał debiutancki album studyjny grupy zatytułowany „Atom”

Płyta promowana była przez single: „Dach” „Możesz wszystko”, „Nadzieja” i „Na pewno”.

SOUND’N’GRACE z Filipem Lato nagrali piosenkę pt. “100” która była zwiastunem nowej płyty chóru, której premiera odbyła się 17 listopada 2017. Chór do współpracy przy tej piosence zaprosił,
jednego z najciekawszych i najzdolniejszych uczestników ostatniej edycji The Voica of Poland Filipa Lato.

Bilety w cenach 60, 80 i 100 zł do nabycia w kasach: KCK, ORBIS (41/368-05-62), OMNII, Agencji POP-ART tel. 41/34-07-291, 604-496-001, 607-217-617

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.