ScrollToTop

Spektakl: ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA

07
Grudzień, 2019
Godz. 16:30

 

Duża scena KCK Zewnętrzne imprezy

FAMILIJNY SPEKTAKL MIKOŁAJKOWY
“ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA”
7 grudnia 2019 godz. 14:30 i 16:30
Kieleckie Centrum Kultury

„ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA” to dalszy ciąg przygód, bohaterki książek Lewisa Carrolla .  Nasi widzowie będą mieli okazję towarzyszyć Alicji w podróży po krainie czystej fantazji. Świat po drugiej stronie lustra zamieszkują niezwykłe postaci, będące wynaturzonym uosobieniem postaw, z którymi dziecko musi nauczyć się konfrontować. Spotkania z nimi zmuszają dziewczynkę do udzielenia sobie odpowiedzi na pytanie „kim jestem?”. Pełen humoru spektakl, operując środkami teatru formy, oddaje niezwykłość świata wykreowanego przez Lewisa Carrolla. Do wizyty po drugiej stronie lustra zachęcamy również dorosłych, dla których będzie ona szansą na powrót do czasów dzieciństwa.

Widowisko przygotowały teatry: warszawski POLONIA i PAPAHEMA, producentem-organizatorem jest firma PROM ART.

Czas trwania spektaklu 70 min.

Przed spektaklem chcemy umożliwić najmłodszym widzom spotkanie z tradycyjnym “Mikołajem”, a także obdarować specjalnie przygotowanymi z tej okazji upominkami w formie słodyczy (koszt upominków wliczony w cenę biletu).

 

Bilety: Zamówienia zbiorowe Prom Art tel. 504 131 905 Kasy: Kieleckie Centrum Kultury, Polskie Biuro Podróży . Sprzedaż online: bilety24.pl , kupbilecik.pl, ebilet.pl.

Szczegóły, promocje na www.promartkielce.pl

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.