ScrollToTop

Spektakl SAME PLUSY #OnLIFE

26
październik, 2021
Godz. 18:00

 

Duża scena KCK

26.10.2021 r. Duża Scena KCK godz. 18:00

Bilety w cenie 90/100 zł

 

Spektakl SAME PLUSY #OnLIFE to komediodramat o tym, że w życiu warto ŻYĆ…nie tylko dla siebie.

Zuza to współczesna polska Bridget Jones, jest dziewczyną, której kompletnie nic w życiu nie wychodzi. Ma 40 lat, pracuje w korporacji, zaś jej życie osobiste leży w gruzach. Żyje na wiecznym minusie, jest samotna, zakompleksiona i nie wierzy, że cokolwiek może jej wyjść na plus.

Jedynym bliskim Zuzy jest anonimowy „znajomy” z Facebooka. Na domiar złego dziewczyna zachodzi w ciążę z przypadkowym mężczyzną, który ulatnia się jak kamfora. Wydaje się, że Zuza już się nie pozbiera. Tymczasem drażniące koleżanki z pracy: niezbyt pojętna blondynka i zawzięta feministka okazują się prawdziwymi przyjaciółkami. Nawet machismo-boss wysupłuje z siebie drobiny empatii i wrażliwości.

Rozpoczyna się zbiorowe poszukiwanie nieznanego ojca. Jednak szalona misja zawodzi. Czy jest dno, w które można zapukać od spodu? Jest. A czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie? Oto jest pytanie….

 

OBSADA:

ZUZA: Gabriela MUSKAŁA
RYŚKA: Grażyna WOLSZCZAK
ELCIA: Marieta ŻUKOWSKA
KRZYSZTOF: Michał CZERNECKI

AUTOR: Cezary HARASIMOWICZ
ADAPTACJA i REŻYSERIA: Wawrzyniec KOSTRZEWSKI

Oferta Promocyjna – nie tylko dla nauczycieli -10 % od ceny biletu.
Za bilet kupiony na spektakl  zapłacisz minus 10 proc.
Chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń: kasa KCK: 696 993 986 lub 41 343-81-42, impresariat 41 344 90 54.
 


Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat