ScrollToTop

Spotkanie z Haliną Kunicką

09
Marzec, 2020
Godz. 19:00

 

Mała Scena KCK

KIELECKIE CENTRUM KULTURY
ZAPRASZA

SPOTKANIE Z HALINĄ KUNICKĄ

 9 MARCA – 19:00
MAŁA SCENA KCK

 

Wspomnienia, opowieści, anegdoty i wzruszenia… A wszystko okraszone piosenkami śpiewanymi przez jedną z najpopularniejszych polskich Artystek.

Halina Kunicka

Polska piosenkarka urodzona we Lwowie. Jest jedną z najbardziej lubianych polskich piosenkarek od lat i od lat tą popularność utrzymuje. Znają ją wszyscy: jak zresztą mogli by jej nie znać, jeśli 14 albumów płytowych rozkupiono w nakładzie przekraczającym ponad milion egzemplarzy, a jej trzy Złote Płyty potwierdzają to ogromne zainteresowanie słuchaczy – ponad 3000 razy występowała już w Polsce ze swym recitalem.

Do jej największych przebojów należą „Orkiestry dęte”, „Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „Lato, lato czeka”, „Od nocy do nocy”, „To były piękne dni”. Śpiewa różnorodny repertuar. Wiele piosenek napisali specjalnie dla niej Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka i Ernest Bryll.

Artystka sięga też po klasykę przedwojennego kabaretu i romanse rosyjskie. Koncertowała i koncertuje ze swoim recitalem po Polsce, ale także w Europie, Izraelu, USA, Kanadzie i Australii.

BILETY W CENIE: 15 ZŁ

 

 

 

 

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.