ScrollToTop

„Sprawa dla przedszkolaka”, czyli ważne sprawy on-line

21
Czerwiec, 2021
Godz. 10:15

 

Kieleckie Centrum Kultury

„Sprawa dla przedszkolaka”, czyli ważne sprawy on-line

Jak radzić sobie ze złością? Czy wszystkie emocje są dobre? Czy ruch to na pewno zdrowie? Co mogę zrobić dla Ziemi, by lepiej się czuła i dłużej nam służyła? I co to jest ten savoir-vivre? – odpowiedzi na te trudne pytania poszukają maluchy, które obejrzą on-line programy „Sprawa dla przedszkolaka”.

Transmisje 5 programów dla przedszkolaków „Sprawa dla przedszkolaka” odbywać się będą na profilu Facebook i YouTubie Kieleckiego Centrum Kultury w poniedziałki o godz. 10:15. (24 maja, 31 maja, 7 czerwca, 14 czerwca i 21 czerwca). Programy poprowadzą znani kieleccy aktorzy Ewa Lubacz z Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” i Wojciech Niemczyk z Teatru im. Stefana Żeromskiego. Studia do transmisji użyczy Radio eM.

Audycje będą interaktywne i będą trwać 15-20 minut. Oglądające program dzieciaki będą mogły odpowiadać na pytania zadawane przez prowadzących, a swoje odpowiedzi publikować w komentarzach. Wyposażeni w tablet prowadzący będą na bieżąco śledzić reakcje przedszkolaków. Przedszkola, które będą aktywnie uczestniczyć w audycjach
i odpowiadać na konkursowe pytania, otrzymają nagrody ufundowane przez wydawnictwo „Jedność”.

Projekt „Sprawa dla przedszkolaka” realizuje Kieleckie Centrum Kultury we współpracy ze stowarzyszeniem Sztuka Łączenia dzięki dotacji z programu Ministerstwa Kultury , Dziedzictwa Narodowego i Sportu „Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży”. Instytucja otrzymała na niego 24 tysiące złotych.

Do pobrania:

  1. Regulamin
  2. Karta zgłoszenia
  3. Ewaluacja

 

  1. Karta Pracy (pdf)
  2. Karta Pracy 2 (pdf)
  3. Karta Pracy 3 (pdf)
  4. Karta Pracy 4 (pdf)
  5. Karty Pracy 5 (pdf)

 

 

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat