ScrollToTop

Studio pantomimy "Praca w toku"

13
Wrzesień, 2021
Godz. 17:00

 

Kieleckie Centrum Kultury

W czerwcu podczas Święta Kielc pokazali swoją pierwszą premierę „Miasteczko”. Teraz zaczynają drugi rok działalności. Studio Pantomimy „Praca w toku” działające przy Kieleckim Centrum Kultury zaprasza młodzież od 10 roku życia na zajęcia.
Zajęcia odbywać się będą co poniedziałek w godz. 17-19, a poprowadzi je aktorka kieleckiego Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” Ewa Lubacz, która pantomimą zajmuje się od wielu lat. – Będziemy poszukiwać sposobów wypowiadania się poprzez ciało. Popracujemy nad jego artykulacją i komunikatywnością. Nauczymy się jak opanować zgiełk i kształtować w sobie uważność. Poszukamy artystycznych form wypowiedzenia się bez słów – wyjaśnia prowadząca.
Efektem rocznej pracy będzie autorski spektakl, jak ten, który młodzi artyści pokazali w czerwcu.
Zajęcia będą płatne. Miesięczny koszt udziału w zajęciach: 60 zł.
Przyjdź na pokazowe zajęcia (bezpłatne)! Spotykamy się w holu głównym Kieleckiego Centrum Kultury (wejście od ulicy Winnickiej) 13 września o godz. 17.
W sprawie zajęć możesz także do nas napisać: edukacja@kck.com.pl lub zadzwonić, tel. 506-794-744, 603 187 787.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat