ScrollToTop

Suzuki Boxing Night II – Masternak vs. Radczenko

26
Czerwiec, 2020
Godz. 19:00

 

Zewnętrzne imprezy

Suzuki Boxing Night II – Masternak vs. Radczenko
26.06.2020, godz. 19:00
Duża Scena KCK

Mecz wewnętrzny polskiej kadry bokserskiej i walka wieczoru w formacie zawodowym to atrakcje, jakie czekają na kielczan w piątkowy wieczór w Kieleckim Centrum Kultury. Gala zaplanowana jest na 8 pojedynków w różnych kategoriach wagowych: trzy pojedynki kobiece i pięć męskich. Hitowo zapowiada się, zakontraktowana na osiem rund walka, w której rękawice skrzyżują Mateusz Maternak i Sergiej Radczenko. Suzuki Boxing Night II będzie w całości transmitowane przez TVP Sport.

Organizatorem wydarzenia są Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski.

Szanowni Państwo!

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i w związku z obowiązkiem przestrzegania procedur sanitarnych wszystkie osoby, które kupiły bilety bądź otrzymały zaproszenia na Suzuki Boxing Night II prosimy o wcześniejsze przybycie na Galę.

Będziecie musieli wypełnić oświadczenie, sprawdzimy, czy macie maseczki i rękawiczki, wejście do Kieleckiego Centrum Kultury i na widownię też będzie ograniczone zasadami dystansu społecznego.  W związku z tym czas zajmowania przez Was miejsca na widowni nieco się wydłuży.

Dlatego prosimy, przyjdźcie do nas trochę wcześniej – drzwi będą otwarte od godz. 18:00. Uwaga! Gala startuje punktualnie, z względu na transmisję telewizyjną!

Nie chcecie się spóźnić, przyjdźcie wcześniej. Zapraszamy!

ZASADY ORGANIZACJI WIDOWNI PODCZAS WYDARZEŃ ORGANIZOWANYCH PRZEZ KIELECKIE CENTRUM KULTURY

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.