ScrollToTop

Święto Placu Moniuszki

02
Sierpień, 2020
Godz. 20:00

 

Kieleckie Centrum Kultury

Święto Placu Moniuszki – informacja prasowa

W niedzielę 2 sierpnia przed Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się II edycja święta patrona placu, przy którym znajduje się instytucja – Stanisława Moniuszki. W ramach tego szczególnego wydarzenia zaplanowano koncert „Z muzyką przez Kielce”. Artyści, którzy wystąpią przed KCK zabiorą nas w muzyczną podróż po ulicach stolicy województwa świętokrzyskiego.
A będą to: duet Novi Piano Duo, czyli Anna Wielgus i Grzegorz Nowak, solistka zespołu Chmielnikers Marzena Trzebińska i dyrektor kieleckiego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Artur Jaroń oraz zespół muzyki wiedeńskiej Strauss Ensemble. Nie zabraknie również chórów Fermata i Antidotum, które wystąpią pod kierownictwem Ewy Robak. Na scenie wystąpią również tenor Michał Steciak, uczestnik The Voice of Poland, aktor Marcin Brykczyński oraz pianiści Andrzej Ślązak i Piotr Sitkowski. Dla uczestników koncertu organizatorzy przygotują śpiewniki do wspólnego śpiewania.
Początek II edycji Święta Placu Moniuszki zaplanowano na godzinę 20. W przypadku deszczu koncert „Z muzyką przez Kielce” odbędzie się na dużej scenie KCK. Wstęp wolny!

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.