ScrollToTop

Sztuka kolażu - konkurs

30
Kwiecień, 2021
Godz. 00:00

 

Edukacja - Galeria Winda

Eadweard Muybridge byłby zaskoczony, ale myślę, że i zadowolony, gdyby dowiedział się, co z jego zdjęciami robią inni artyści, a zaręczamy, że ma więcej fanów niż Tomasza Kulkę i Francisa Bacona (w linku znajdziecie jego wypowiedź na ten temat https://youtu.be/MgrO5za0lSY?t=1229)

A Wy? Poniżej łącze do ogromnych zasoby archiwów Muybridge’a do przejrzenia, ale i pobrania. Teraz i Wy możecie z nich skorzystać i użyć do stworzenia kolażu. O czym? O życiu 😊 Tylko tyle i aż tyle! Każdy będzie miał coś do powiedzenia i pokazania. Czekamy na Wasze propozycje – kolaż może zostać wykonany odręcznie lub cyfrowo. Najciekawsze nagrodzimy!

Link do prac Eadwearda Muybridgea: https://www.pafa.org/museum/collection-artist/eadweard-muybridge?fbclid=IwAR0snhxpxVQEq5IwQW_KZjqNmkVzPHFZXrpHd3e0EpasRyc8A0zDBf3lkB0

Możecie nadsyłać zdjęcia prac/grafiki za pomocą messengera galerii Winda lub mailowo na adres: edukacja@kck.com.pl

Do dzieła!

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat