ScrollToTop

Teatr IMKA: Czworo do poprawki

02
Luty, 2020
Godz. 18:00

 

Duża scena KCK

Spektakl Czworo do poprawki
02.02.2020r. Duża Scena KCK, godz. 18:00

Bilety: 90/80/60 zł

 CZWORO DO POPRAWKI to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie albo we własnym mężu.

Spotykają się w pensjonacie: starsze, przeżyte małżeństwo, by podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku oraz pełna emocji i namiętności młoda para, by na łonie natury począć dziecko, które ostatecznie scementuje ich związek. Każda z tych par ma inne problemy, jednym i drugim trudno się ze sobą porozumieć. Jaki będzie finał tego spotkania? Gdy stare skrzyżuje się z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej? A młodzi? Może… jak nigdy dotąd?

CZWORO DO POPRAWKI, tak jak inne spektakle Fundacji Garnizon Sztuki, podejmuje ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które niezmiennie poruszają ludzi.

Mówimy o nich jednak z przymrużeniem oka, dystansem i humorem. Za każdym razem staramy się poruszać uniwersalne wartości, tak aby widz mógł odnaleźć w nich cząstkę siebie i aby te emocje pozostały z nim jak najdłużej.

Dajemy szansę nie tylko na zabawę, ale i na refleksję. Marzymy o tym, by zmieniać świat na lepsze!

OBSADA:

LUCY– Katarzyna HERMAN
OLGIERD – Piotr MACHALICA
EWA – Agnieszka SIENKIEWICZ/ Joanna OSYDA
ADAM – Marcin KORCZ

AUTOR: Cezary HARASIMOWICZ
REŻYSERIA: Agnieszka BARANOWSKA
SCENOGRAFIA i KOSTIUMY: Ewa GDOWIOK

 

 

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.