ScrollToTop

Teatr IMKA: Pozytywni

12
Listopad, 2019
Godz. 19:00

 

Duża scena KCK

Spektakl Pozytywni
12 listopada 2019 r. godz. 19:00
Duża Scena KCK
Bilety: 90/80/60 PLN

 

Pozytywni to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają: Olga Bołądź, Grażyna Wolszczak, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser Krzysztof Czeczot.

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. Ewa jest wybitną psychoterapeutką – piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: Michała – geja, rolnika spod Mławy, Annę – arystokratkę, która odkrywa swoje – bynajmniej nie arystokratyczne!- korzenie oraz Jana, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą..

Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny czasami zabawny sposób dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w przedstawieniu, bo problemy, o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi Krzysztof Czeczot.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco, będzie POZYTYWNIE!

 

Informacje:
Impresariat: 41 344 90 54
Kasa: 41 343 81 42

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.