ScrollToTop

Teatr Pegaz: Pozłacana podkowa dla nowożeńców

15
Lipiec, 2021
Godz. 20:00

 

Kieleckie Centrum Kultury

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na spektakl „ Pozłacana podkowa dla nowożeńców” w wykonaniu teatru „Pegaz” – 15 lipca 2021r.,

– Scena Letnia KCK (w razie deszczu Mała Scena KCK) – godzina 20.00.

autor i reżyseria: Andrzej Skorupski, choreografia: Małgorzata Ziółkowska, scenografia: Robert Pęczek.

Występują: Aleksandra Karyś, Karolina Linowska, Marta Koszacka, Daria Żmuda, Tomasz Berliński, Adam Bukowski, Paweł Sitkowski, gościnnie Marcin Brykczyński, tancerki: Kinga Pilsniak, Berenilza Wos.

Sztuka próbuje odpowiedzieć na pytanie „ Czy miłość jest zawsze głównym motywem zawierania związku małżeńskiego? Zwłaszcza jeżeli między nowożeńcami jest spora różnica wieku. A może szeroko rozumiana i interpretowana miłość jest wtórna w stosunku do innych powodów ułożenia sobie życia z drugim człowiekiem. Często biografia wielu ludzi jest bardziej skomplikowana niż literatura, także pytanie jest ciągle otwarte.

Człowiek nosi w sobie wiele tajemnic rzutujących na względność ocen jego postępowania, odkrycie ich jest tylko pozornie proste. Sztuka oprócz energetycznych dialogów i scen urozmaicona jest piosenkami ubarwionymi tańcem.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat