ScrollToTop

Teatr TeTaTeT: UMRZEĆ ZE ŚMIECHU

14
Marzec, 2020
Godz. 16:00

 

Teatr Tetatet

Szanowni Państwo!
W trosce o zdrowie publiczne i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego informujemy, że od 12 do 22 marca br. Wszystkie wydarzenia w Kieleckim Centrum Kultury zostają odwołane.
O szczegółach dotyczących poszczególnych imprez (zwrotów pieniędzy czy zmianach terminu) będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej i profilu na Facebooku.

W sprawie zwrotu należności za zakupione bilety prosimy o kontakt z Biurem Organizacji Widowni tel.: +48 532-219-376; w przypadku biletów zakupionych w kasie Kieleckie Centrum Kultury prosimy o kontakt z kasą KCK od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00 tel.: 41 343 81 42

Odwołane spektakle:
14 marca 16:00 – „Umrzeć ze śmiechu”
15 marca 16:00 – „#KochajmySię!”
27 marca 19:00 – „Umrzeć ze śmiechu”
28 marca 16:00 – „PRAWDA”
29 marca 16:00 – „PRAWDA”
30 marca 19:00 – „Bóg jest kobietą o jednej piersi”
3 kwietnia 19:00 – „PRAWDA”
4 kwietnia 16:00 – „PRAWDA”
5 kwietnia 16:00 – „PRAWDA”
16 kwietnia 19:00 – „Bóg jest kobietą o jednej piersi”

Teatr Tetatet
spektakl: PRAWDA – komedia małżeńska
GRAMY: 
14 MARCA 2020 GODZ. 16:00
27 MARCA 2020 GODZ. 19:00  z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru
Umrzeć ze śmiechu to przezabawna komedia, pełna błyskotliwych dialogów, inteligentnego humoru oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji. Spektakl komediowy zmuszający do głębszych refleksji nad życiem. 
Znakomita obsada znanych kieleckich aktorów. 
REŻYSERIA: MIROSŁAW BIELIŃSKI 
OBSADA:
Teresa Bielińska, 
Ewa Pająk,
Beata Pszeniczna, 
Magdalena Daniel / Wiktoria Kulaszewska / Natalia Zduń,
Andrzej Plata / Adrian Wajda
 
 “Jeśli przez ostatnie trzydzieści lat życia, największą przyjemnością czterech pań, była cotygodniowa, wieczorna gra w karty, fakt śmierci jednej z nich może być katastrofą. Jednak nie dla CONNIE, MILLIE i LENY. Te trzy damy z Południa, postanawiają urządzić “pożegnalny wieczór”  swojej przyjaciółce MARY. “Wypożyczają” w sposób mało legalny prochy z domu pogrzebowego i rozpoczyna się impreza, po której nic już nie będzie takie samo…”
 
fragmenty recenzji:
 

“Sztuka wyreżyserowana przez Mirosława Bielińskiego faktycznie

bawi. Spodoba się fanom czarnego humoru, którego tu nie brakuje.

Rozśmieszają kreacje stworzone przez aktorów. Od samego

początku idealnie w rolę wchodzi Beata Pszeniczna, która gra nie

wylewającą za kołnierz Lenny. Zabawną w swoim oderwaniu od

rzeczywistości Millie świetnie oddaje Ewa Pająk. Najbardziej jednak

rozśmiesza Andrzej Plata (brawa za taniec) – odkąd tylko pojawia się

na scenie, sztuka nabiera komediowego rozpędu. ” – Izabela Mortas (ECHO DNIA)

“Spektakl wystawiony przez Teatr TeTaTeT to przede wszystkim ogromny ładunek dobrego i inteligentnego humoru. Widz poznaje postaci, które są charakterystyczne, mają swoje indywidualne cechy i przywary. Mieszanka wad tudzież słabości każdej z nich doprowadzają do salw śmiechu. W sztuce Elliotta znalazło się miejsce tylko dla jednego mężczyzny, co może świadczyć o tym, że została ona całkowicie zdominowana przez kobiety, a nikły pierwiastek męski jest w ogóle niewidoczny. Otóż nie dajmy się zwieść! Na pohybel takim twierdzeniom, rola grana przez Platę i Wajdę jest tą, która narzuca humorystyczny wydźwięk sceny i przejmuje inicjatywę.
Umrzeć ze śmiechu to ponad godzinna dawka śmiechu i wzruszeń. Perypetie trzech głównych bohaterek absolutnie potrafią rozbawić do łez i uczynić nasze popołudnie bardziej wesołym. Jednocześnie historia Connie, Millie, Leny i Mery zawiera ponadczasową naukę moralną, która dobrze zrozumiana, potrafi wprawić widza w głęboką refleksję nad życiem.” Paweł Kosowski (TAKIE:KIELCE)
 
CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 75 minut
bilety: 
normalne: 50 zł / 40 zł
ulgowe 35 zł / 30 zł
 
rezerwacja biletów: 532-219-376
KASA KCK (10:00-17:00) 
kasa@kck.com.pl
41 343-81-42
 

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.