ScrollToTop

Koncert „To co lubił papież Jan Paweł II”

15
Październik, 2020
Godz. 19:00

 

Duża scena KCK

Koncert  „To co lubił papież Jan Paweł II”
Miejsce: Duża Scena KCK, Plac Moniuszki 2B, Kielce
15 października 2020r g. 19.00
Bilety 60 zł

Zapraszamy na dużą scenę Kieleckiego Centrum Kultury na koncert „To co lubił Papież Jan Paweł II”. W trakcie tego pełnego muzycznych wrażeń wieczoru usłyszymy utwory, których lubił słuchać Nasz Wielki Rodak. Zaprezentują je tenor Jakub Oczkowski i sopranistka Anna Lasota. Nie zabraknie również duetów.

Jakub Oczkowski wykona utwory: Pozwól mi Panie, Melancholia, Hymn Papieski oraz Pytasz mnie, a Anna Lasota: Adagio, Przebaczenia czas, Ave Maria Jasnogórska oraz Kto się odda w radość Panu swemu. W duecie zaprezentują piosenki: Rozmyślam nad miłością, Zostań z nami, Barka, Moja matko ja wiem, Leć muzyczko oraz Nie zastąpi Ciebie nikt.

Koncert „To co lubił Papież Jan Paweł II” odbędzie się w czwartek 15 października 2020 roku na dużej scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Początek o godzinie 19. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie KCK oraz na stronie kck.bilety24.pl.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.