ScrollToTop

Warsztaty integracyjne dla dzieci niewidomych i niedowidzących: WIDZIMY SIĘ!

03
Październik, 2020
Godz. 12:00

 

Edukacja - Galeria Winda

Zapraszamy na bezpłatne, artystyczno-edukacyjne warsztaty integracyjne!
Ich celem jest połączenie światów dzieci widzących i tych z niepełnosprawnością wzroku, wydobycie kształtów, dźwięków i smaków z ciemności, nauczenia się, że patrzeć można nie tylko wzrokiem.
Takiego projektu jeszcze u nas nie było! 😀
Do udziału w nim zapraszamy dzieci z niepełnosprawnościami wzroku oraz dzieci widzące w wieku 8-13 lat. Ta wspaniała, odważna, wspierająca się grupa, przejdzie razem (pod opieką wykwalifikowanych instruktorów oczywiście!) drogą pełną artystycznych i kulturalnych wyzwań – ale przede wszystkim doskonale się bawiąc.
W ramach projektu WIDZIMY SIĘ odbędzie się 5 zajęć warsztatowych w terminach: 05, 12, 19, 26 września oraz 03 października. Będą to warsztaty: interdyscyplinarne i edukacji kulturalnej, plastyczne, muzyczne, smaku oraz filmowe. 03 października odbędzie się również Wielki Finał Projektu.
Atrakcje, nagrody i niespodzianki gwarantowane! 😀
Więcej informacji, szczegółów i zgłoszenia: tel. 41 344 90 54.
Uwaga! Z racji swego charakteru liczba miejsc na warsztatach jest mocno ograniczona!
Każdy powinien nauczyć się patrzeć – WIDZIMY SIĘ na Warsztatach!
[grafika: na czerwonym tle biała dłoń, której palce zakończone są oczami. Napisy:Kieleckie Centrum Kultury Warsztaty integracyjne dla dzieci niewidomych i niedowidzących “Widzimy się!”. 1 września – 3 października 2020. Informacje: tel. 41 344 90 54]

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.