ScrollToTop

Finał Niebieskiej Trasy - WILKI

14
Marzec, 2020
Godz. 18:00

 

Zewnętrzne imprezy

Szanowni Państwo!
W trosce o zdrowie publiczne i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego informujemy, że od 12 do 22 marca br. Wszystkie wydarzenia w Kieleckim Centrum Kultury zostają odwołane.
O szczegółach dotyczących poszczególnych imprez (zwrotów pieniędzy czy zmianach terminu) będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej i profilu na Facebooku.

 

Wilki w Niebieskiej Trasie!
Kieleckie Centrum Kultury
14 marca 2020, godz. 18:00
Duża Scena KCK

Podczas koncertów Niebieskiej Trasy zespół Wilki postanowił przypomnieć swoim słuchaczom nagrania z kultowej płyty “Wilki”, która na stałe wpisała się do kanonu polskiej muzyki rockowej i okazała się bestsellerem, sprzedając ponad 220 tysięcy egzemplarzy. Grupa podczas ogólnopolskiego tour odwiedzi siedem miast, w których zagra wszystkie utwory z pierwszej płyty, w tym doskonale znane przeboje: “Son of The Blue Sky”, “Aborygen”, “Beniamin” czy “Eli Lama Sabachtani”. W drugiej części koncertów usłyszymy również kilka najważniejszych utworów z późniejszych etapów działalności zespołu.

Czytaj więcej na: kupbilecik.pl

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.