ScrollToTop

Gala Finałowa XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Życie jest piękne"

06
Grudzień, 2019
Godz. 18:00

 

Współorganizowane przez KCK

06.12.2019 r. godz. 19:00 Mała Scena KCK

Gala Finałowa XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego

Życie jest piękne

Podsumowanie konkursu fotograficznego zawsze zbiega się z zakończeniem roku. Zmieniają się zdjęcia, widniejące na budynku Kieleckiego Centrum Kultury, będące jednocześnie symbolem nowej karty, otwierającej kolejny rok, a towarzyszące nam od trzynastu lat hasło przewodnie konkursu, napełnia nas optymizmem i wiarą na nowe, lepsze jutro.
Podczas Gali ogłosimy 12 laureatów konkursu, poznamy ich prace oraz zdjęcia wyróżnione.

W części artystycznej posłuchamy młodej, świetnie rokującej artystki Rosalie. Kiedy debiutowała EP’ką Enuff miała już na koncie występy na Open’erze i Spring Break. 19 stycznia 2018 ukazał się jej pierwszy album długogrający. Na Flashback znajdziemy czołówkę producentów polskiej sceny niezależnej. To właśnie współpraca z nimi pozwoliła Rosalie. stworzyć spójny, emocjonalny album, który spotkał się z wyjątkowo dobrym przyjęciem wśród słuchaczy i dziennikarzy. Początek 2019 roku to start prac nad drugą płytą Rosalie., ale także nominacja do nagrody Olśnienia Onetu.

Bilety 20 zł

Impresariat: 41 344 90 54
Kasa KCK: 41 343 81 42

Każdy widz po Gali otrzyma kalendarz na 2020 rok ze zdjęciami laureatów konkursu.

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.