ScrollToTop

XV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego ,,Życie jest piękne”

18
październik, 2021
Godz. 16:00

 

Kieleckie Centrum Kultury

Jak co roku, zapraszamy Państwa do udziału w naszym konkursie pt. “Życie jest piękne”. To już piętnasta edycja konkursu organizowanego nieprzerwalnie od 2006 roku przez Kieleckie Centrum Kultury.

Celem konkursu jest promowanie fotografii jako sztuki, a także uwrażliwienie na piękno, otaczającego nas świata. Chcemy zwrócić uwagę na piękne i pozytywne aspekty życia poprzez odnajdywanie ich w naszym otoczeniu. Interesuje nas Wasze spojrzenie na rzeczywistość, chcemy zobaczyć to, co Was zachwyca w życiu. Konkurs zakłada pełną swobodę artystyczną, dlatego przedmiotem fotografii może stać się wszystko – przyroda, ludzie, uchwycone emocje lub chwila. Wszystko w czym dostrzeżecie piękno.

Konkurs ma otwartą formułę, dlatego jest skierowany zarówno do zawodowców, jak i amatorów. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć w nim udział za zgodą opiekunów.

Spośród nadesłanych prac zostanie wyłonionych dwanaście najlepszych fotografii.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne po 1000 zł! Zwycięskie prace będą tworzyć unikatowy zbiór fotografii w formie kalendarza na 2022 rok oraz wystawy w budynku Kieleckiego Centrum Kultury.

Dodatkowo wyróżnimy 12 prac, które opublikujemy w kalendarzu biurkowym!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 października 2021 roku. Prace wraz z wypełnionym i własnoręcznie podpisanym formularzem można wysyłać poprzez ogólnodostępne transfery, jak Wetransfer z powiadomieniem na maila: zjp@kck.com.pl lub pocztą tradycyjną (zdjęcia na płytach CD lub pendrive) na adres Kieleckiego Centrum Kultury: Plac Moniuszki 2B 25-334 Kielce z dopiskiem Konkurs Fotograficzny ,,Życie jest Piękne”. Każdy uczestnik może wysłać w zgłoszeniu od 1 do 8 zdjęć w kadrze prostokąt pionowy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 3 grudnia 2021 roku podczas Gali Finałowej.

Miłośnicy fotografii nie zwlekajcie z poszukiwaniem tego, co piękne wokół Was!

Pokażcie nam Waszą wizję piękna w życiu!

 

Do pobrania:

REGULAMIN XV EDYCJI ZJP (pdf)
REGULAMIN XV EDYCJI ZJP (docx)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA (pdf)
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA (docx)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA (pdf)
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA (docx)

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat