ScrollToTop

XXII Edycja Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION

24
Lipiec, 2021
Godz. 19:00

 

Duża scena KCK

Nareszcie możemy Państwa zaprosić na finał XXII Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION. To szczególna edycja, bo długo wszyscy nie wiedzieliśmy, co nas czeka. Jednak wszystkie zeszłoroczne ustalenia komisji konkursowej są ważne i w sobotę, 24 lipca w Kieleckim Centrum Kultury, poznamy laureatów OFF FASHION.

Rozpoczniemy bardzo mocnym akcentem, bo pokaz videomappingu zaprezentuje Dariusz Makaruk. To wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć dzieło prawdziwego mistrza w dziedzinie niezwykle efektownych pokazów audiowizualnych. Więcej o jego dokonaniach przeczytacie na stronie internetowej OFF FASHION: https://bit.ly/Makaruk.

Następnie projektanci zaprezentują swoje kolekcje, które z kolei na żywo ocenią jurorzy. W oczekiwaniu na ostateczne rozstrzygnięcia swój autorski pokaz JAP przedstawi uznana w świecie mody, kielecka projektantka, Justyna Petelicka. Galę poprowadzi Mateusz Szymkowiak.

Z pokazu przeprowadzimy również transmisję na naszym kanale YouTube i na portalu Facebook

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie Kieleckiego Centrum Kultury i na platformie Bilety24.pl

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat