Wyprzedaż garażowa, czyli miejsce poszukiwania skarbów z domowych zakamarków. Sprzedaj coś, czego już nie potrzebujesz za grosze. Poznaj innych, którzy nie lubią wyrzucać rzeczy.

Niepotrzebne, zapomniane, wciśnięte w kąt szafy. Rzeczy i ubrania mogą posłużyć komuś innemu. Chcesz się ich pozbyć, a przy okazji trochę zarobić? Zapisz się na wyprzedaż garażową. Już po raz 14. organizuje ją Kieleckie Centrum Kultury.

– Wyprzedaż gromadzi coraz większe grono ludzi. Tworzymy grupę osób, którym ekologia i idea zero waste jest bliska. Cieszymy się, że rośniemy w siłę. Mamy jednak wielką prośbę do wystawców: przychodźcie z własnymi ubraniami i rzeczami. Nie przynoście towarów z waszych sklepów, aby szybciej i więcej sprzedać. Garażówka to miejsce, w którym nasze „śmieci” z piwnic przy pawlaczy zamieniają się w skarby dla kogoś innego. Nie chcemy, by zmieniła się w bazar pełen ludzi żyjących z handlu – wyjaśnia dyrektor KCK Artur Wijata.

Rezerwacje:

wieszaki: operczakbuda@gmail.com,

stoły:  edukacja@kck.com.pl, tel. 888-412-356

Zarezerwuj wstępnie miejsce, poczekaj na potwierdzenie, a następnie opłać uczestnictwo.

Rezerwacja miejsca ma charakter wstępny do momentu zaksięgowania opłaty na rachunku bankowym Organizatora. Uczestnik zobowiązany jest do dokonania wpłaty w terminie 7 dni od daty potwierdzenia zgłoszenia wstępnego.

Wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy  KCK 26 1050 1461 1000 0023 5336 9032. W tytule przelewu należy wskazać imię i nazwisko uczestnika oraz dopisek: „wyprzedaż garażowa/ termin: [do uzupełnienia]”.

Ostateczne potwierdzenie rezerwacji następuje wyłącznie po odnotowaniu wpływu pełnej kwoty opłaty za uczestnictwo na rachunek bankowy Organizatora oraz podpisania regulaminu wyprzedaży.

W przypadku braku wpływu opłaty w terminie Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wstępnej rezerwacji i przydzielenia miejsca innemu uczestnikowi. Uiszczona opłata za uczestnictwo ma charakter bezzwrotny.

Obowiązkiem wystawców jest zapoznanie się i podpisanie regulaminu.