Zdjęcie. Duża Scena KCK. Na niej sześciu mężczyzn i trzy kobiety w sukniach z krynolinami. To soliści opery "Straszny Dwór" w tle orkiestra i chór.

Straszny dwór: Święto(krzyskie) Pienia

Czytaj
Zdjęcie. Dionizy Płaczkowski stoi i śpiewa przed mikrofonem. Obomk przy fortepianie siedzi akompaniatorka Ewa Pelwecka.

Dionizy Płaczkowski: Święto(krzyskie) Pienia

Czytaj
Zdjęcie. Trójka ludzi siedzi za stołem przykrytym czarnym materiałem. W tle dwa manekiny ubrane w stroje szlacheckie. Nad nimi ekran, na którym widać tańczących ludzi. To konferencja prasowa poświęcona wydarzeniu Świętokrzyskie Pienia w KCK.

Święto(krzyskie) Pienia - konferencja prasowa

Czytaj
Zdjęcie. Gość Salonu Kobiet Adam Wajrak mówi do mikrofonu.

Adam Wajrak w Salonie kobiet - zdjęcia

Czytaj
Zdjęcie. Mała Scena KCK podczas koncertu Podłsuchy. Na scenie pięciu muzyków. W tle donice z dużymi kwiatami. Nad scena dwa klimatyczne abażury.

Muchy: Podsłuchy 004

Czytaj
Zdjęcie. Joanna Szczepkowska stoi obok stołu. Na wysokości końca ość długiego stołu stoi panna młoda w długiej, tiulowej sukni, z welonem na głowie i w beżowej ciepłej narzutce. Prawą dłonią opiera się o uchwyt wiosła - rurkę opartą pionowo o ziemię Panna młoda puchyla głowę, Patrzy w kierunku sterty papierów leżących na podłodze.

Joanna Szczepkowska o ADHD - zdjęcia

Czytaj
Grafika. Plakat Salonu Kobiet z Adamem Wajrakiem. Na różowym tle zdjęcie mężczyzny w jasnej czapce bejsbolówce z wąsami i brodą. To Adam Wajrak. Poniżej data: 29 października godz. 17. Galeria Sztuki Współczesnej "Winda" KCK

Adam Wajrak w Salonie Kobiet - zapowiedź

Czytaj
Grafika. Plakat koncertu podsłuchy 004. 26 października godz. 20. KCK Mała Scena

Podsłuchy 004 - zapowiedź

Czytaj
Grafika. Plakat spektaklu "ADHD i inne cudowne zjawiska. Na plakacie dwa czarno-białe zdjęcia kobiet. To Joanna Szczepkowska i Anna Jarosik. Nad nimi czarne litery ADHD. Poniżej data: 25 października godz. 19. Mała Scena KCK.

ADHD i inne cudowne zjawiska - zapowiedź

Czytaj
Zdjęcie. Na podeście w Galerii Winda stoją dwie osoby: Mężczyzna w szarej marynarce i konieta w czerwonej marynarce nałożónej na czarną sukienkę. To Wicedyrektor KCK Artur Wijata i autorka prac na wystawie Magda Rucińsk. W tle mural na ścianie: Naga kobieta stojąca wewnątrz między gałęziami cierniowego drzewa. Obok napis: Pustka nie jest niczym.

Magda Rucińska "Pustka nie jest niczym" - fotorelacja z wernisażu

Czytaj