Witamy w Kieleckim Centrum Kultury,

największej instytucji kulturalnej Kielc.

organizujemy: koncerty, spektakle, widowiska, spotkania, festiwale i przeglądy o randze regionalnej i ogólnopolskiej, prowadzimy edukację artystyczną: plastyczną i teatralną. Realizujemy projekty artystyczne, kulturalne i społeczne.

Jesteśmy organizatorem:

Memorial to Miles Targi Kielce Jazz Festival,

Festiwalu Form Dokumentalnych NURT,

Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Życie Jest Piękne”

Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION.

spotkań z cyklu Salon Bezsenność.

XXI edycji programu społecznego Mistrz Mowy Polskiej

Sceny Autorskiej Studio

Teatru Pegaz.

Od 2004 r. zapraszamy także na wystawy w  Galerii Sztuki Współczesnej WINDA.  To jedno z nielicznych miejsc w regionie, gdzie prezentowane są wystawy prac najwybitniejszych polskich twórców sztuki współczesnej.

Podczas Gali Off Fashion w dniu 23.07.2022 r Na wyznaczonym obszarze ma miejsce realizacja audycji telewizyjnej o charakterze modowym, realizowana przez TVN S.A Osoba będąca widzem lub przechodząca przez ten obszar może zostać nagrana przez kamery rejestrujące audycję. Będąc widzem lub przechodząc przez ten obszar wyrażasz zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w audycji o charakterze modowym.

Zezwolenie to odnosi się do wielokrotnego (nieograniczonego ilościowo, czasowo i terytorialnie) korzystania z Twojego wizerunku (w tym w celach reklamowych i promocyjnych) w związku z audycją, na wszystkich znanych polach eksploatacji. W szczególności dotyczy to emisji i reemisji telewizyjnej, publicznych odtworzeń lub wyświetleń, wprowadzania do obrotu, rozpowszechniania w sieci multimedialnej i Internecie.